Torba znad rzeki Warty

Kategoria
torby
Materiał
poliester
Wymiary
52 cm x 48 cm

Potrzeba wielkiej torby do taśtania [czyt. noszenia] wszystkich klunkrów?  

Torba znad rzeki Warty jest idealna – bardzo duża, z wytrzymałego i wodoodpornego poliestru nada się na wielkie zakupy, wakacyjne wycieczki, codzienne i niecodzienne podróże. Hipnotyzujący wzór rzecznych fal przykuwa wszystkie spojrzenia.

Jej plusy to:

-  duży rozmiar;

- wygodnie przeszyte rączki sprawiają, że torba nie wpija się w ramiona.

Materiał: wodoodporny poliester

Kolor: szaroniebieski

Wzór: Fale rzeki Warty. Dlaczego Warta?

Warta to rzeka która przepływa przez Poznań oraz wiele innych wielkopolskich miast, miasteczek i wsi.

Wymiary: 52 cm x 48 cm

Producent: Torba wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby z niepełnosprawnością – Zakład Aktywności Zawodowej w Pile

Menadżer produktu: Katarzyna Maruda i Justyna Sałacińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instrukcja prania: Torbę można prać w pralce z dodatkiem łagodnego detergentu w temperaturze maksymalnie 40 stopni. Nie należy stosować zmiękczaczy!

 

 

 

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu