Magnesy małe Koziołek

Kategoria
magnesy
Materiał
plastik/aluminium
Wymiary
56 mm/ 37 mm/ 25 mm

Potrzeba symbolicznej pamiątki z Poznania/ Wielkopolski?

Nasz mały magnes świetnie się nadaje. W kształcie sympatycznego koziołka o kompaktowym rozmiarze będzie przypominał wielkopolskie przygody.

Jego plusy to:

-  bardzo lekki i kompaktowy, zmieści się nawet w bagażu podręcznym.

Materiał: aluminium, plastik

Kolor: czarny, biały, niebieski, żółty, jasnozielony, ciemnozielony, różowy, brązowy

 Wzór: Koziołek. Dlaczego koziołek?

Koziołek jest symbolem Poznania – dwa koziołki codziennie o 12 trykają się na ratuszowej wieży na pamiątkę legendy miejskiej. Zgodnie z podaniem kiedy po wielkim pożarze Poznania odbudowywano ratusz na zegarowej wieży pojawiły się dwa psotne zwierzak. Widok tak spodobał się włodarzom miasta, że postanowiono dwa drewniane koziołki na stałe dołączyć do zegarowego mechanizmu.

Wymiary:

Średnica: 25 mm, 37 mm, 56 mm

Producent:

Magnes wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby ze spektrum autyzmu – Spółdzielnię Socjalną Furia

Menadżer produktu: Anna Janiak, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu