Brelok odblaskowy koziołek

Kategoria
breloki
Materiał
filc, taśma odblaskowa, karabińczyk
Wymiary
6 cm x 6 cm x 1 cm

Potrzeba niebanalnego odblaskowego pamiątkowego breloczka do oświetlania plecaka czy torebki lub po prostu pilnowania kluczy?

Nasz odblaskowy brelok Koziołek świetnie się do takiej roli nadaje – w kształcie sympatycznego koziołka o kompaktowym rozmiarze rozświetli po zmroku każdy plecak lub torbę.

Jego plusy to:

- przyjemny filcowy materiał;

- odblaskowy haft.

Materiał: filc, taśma odblaskowa, karabińczyk metalowy

Kolor: czarny i srebrny

Wzór: Koziołek. Dlaczego koziołek?

Koziołek jest symbolem Poznania – dwa koziołki codziennie o 12 trykają się na ratuszowej wieży na pamiątkę legendy miejskiej. Zgodnie z podaniem kiedy po wielkim pożarze Poznania odbudowywano ratusz na zegarowej wieży pojawiły się dwa psotne zwierzak. Widok tak spodobał się włodarzom miasta, że postanowiono dwa drewniane koziołki na stałe dołączyć do zegarowego mechanizmu.

Wymiary:

6 cm x 6 cm x 1 cm

Producent:

Magnes wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby ze spektrum autyzmu – Spółdzielnię Socjalną Furia

Menadżer produktu: Anna Janiak, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu