Brelok Pyra

Kategoria
breloki
Materiał
polar, karabińczyk
Wymiary
8 cm x 6 cm x 3 cm

Potrzeba niebanalnego pamiątkowego breloczka do pilnowania kluczy lub przypięcia do torebki?

Nasz brelok Pyra świetnie się do takiej roli nadaje – o fakturze prawdziwego ziemniaka, ręcznie szyty z nahaftowanym napisem Pyra będzie przywoływać dobre wspomnienia z Wielkopolski.

Jego plusy to:

- przyjemny polarowy materiał,

- pluszowy kształt może służyć za antystresowy ściskacz

- trójwymiarowa faktura przypominająca prawdziwego ziemniaka.

Materiał: polar, w środku wypełnienie z poliestru, metalowy karabińczyk

Kolor: odcienie brązowego

Wzór: Pyra. Co znaczy pyra?

Pyra to w gwarze wielkopolskiej ziemniak, czasem mówi się tak również na mieszkańców Wielkopolski. W związku z rolniczymi tradycjami regionu Wielkopolskę nazywa się również Pyrlandią.

Wymiary:

8 cm x 6 cm x 3 cm

Producent:

Brelok wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby ze spektrum autyzmu – Spółdzielnię Socjalną Furia

Menadżer produktu: Anna Janiak, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instrukcja prania

Brelok można prać w pralce z dodatkiem łagodnego detergentu w temperaturze maksymalnie 30 stopni w cyklu delikatnym. Nie należy stosować zmiękczaczy!

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu