Talerz szklany Rogaliki białe na płaskiej tafli

Kategoria
talerze
Materiał
szkło typu float, barwione pyłem szklanym bezołowiowym, pył szklany
Wymiary
Średnica talerza: 27 cm Grubość: 3 mm

Potrzeba niebanalnej pamiątki z Wielkopolski? Nasz talerz szklany z delikatnymi białymi rogalikami, nawiązującymi do celebrowania dnia rogala Marcińskiego, świetnie się do takiej roli nadaje . Ręcznie zrobiony, ręcznie zdobiony. Na co dzień, nie tylko od święta. Talerz wykonano ręcznie metodą fusingu. To technologia obróbki cieplnej szkła, polegająca na łączeniu pod wpływem odpowiedniej temperatury elementów szklanych na formach, które nadają ostateczny kształt. KOLOR: Talerz barwiony jest pyłem szklanym, bezołowiowym(symbol BF)- do kontaktu z żywnością. Pyły posiadają odpowiednie atesty. SKŁAD: podstawa to szkło typy float, barwione pyłem szklanym bezołowiowym pył szklany: Puder OPTUL 3122 /0 FF-BF INFORMACJE OGÓLNE Średnica talerza: 27 cm Grubość: 3 mm Dostosowany do mycia w zmywarce PRODUCENT: Talerz to rękodzieło wykonane w Wielkopolsce w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Krzemień” , działającym przy Stowarzyszeniu Na Tak. MENADŻER PRODUKTU: Magda Chołuj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu