Torba Pyra

Kategoria
torby
Materiał
poliester
Wymiary
42 cm x 38 cm

Potrzeba torby, która może być i podręczną torebką i zakupową torbą schowaną na czarną godzinę?

Nasza torba Pyra wyśmienicie się do tego nadaje - pojemna, z wytrzymałego i wodoodpornego poliestru z możliwością złożenia i schowania w kieszonce świetnie się sprawdzi i na spacerze i na zakupach.

Jej plusy to:

- możliwość złożenia do małego rozmiaru;

- wytrzymały i wodoodporny materiał;

- sprytnie przeszyta rączka, która nie będzie się wżynać nawet przy dużym ciężarze.

Materiał: wodoodporny poliester

Kolor: odcienie brązowego

Wzór: Pyra. Co znaczy pyra?

Pyra to w gwarze wielkopolskiej ziemniak, czasem mówi się tak również na mieszkańców Wielkopolski, a sam region nazywa się „Pyrlandią”.

Wymiary:

42 cm x 38 cm

Producent:

Torba wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby ze spektrum autyzmu – Spółdzielnię Socjalną Furia

Menadżer produktu: Anna Janiak, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel.:

Instrukcja prania

Torbę można prać w pralce z dodatkiem łagodnego detergentu w temperaturze maksymalnie 40 stopni. Nie należy stosować zmiękczaczy!

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2023 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu