Kosmetyczka Koziołki MINI - czarna

Kategoria
koziołki, kosmetyczka
Materiał
bawełna
Wymiary
19 cm x 13 cm

Mała kosmetyczka na kieszonkowe klunkierki, kosmetyki, bejmy... wszystko co potrzebujecie ogarnąć w jednym miejscu.

Jej plusy to:

  • wodoodporna podszewka 
  • zapinana na zamek

Materiał: wodoodporny poliester
Kolor: szaroniebieski lub czarny
Wymiary: 19 cm x 13 cm
Wzór: koziołki

Dlaczego koziołki? Koziołek jest symbolem Poznania – dwa koziołki codziennie o 12 trykają się na ratuszowej wieży na pamiątkę legendy miejskiej. Zgodnie z podaniem kiedy po wielkim pożarze Poznania odbudowywano ratusz, na zegarowej wieży pojawiły się dwa psotne zwierzaki. Widok tak spodobał się włodarzom miasta, że postanowiono dwa drewniane koziołki na stałe dołączyć do zegarowego mechanizmu.

Instrukcja prania: Kosmetyczkę można prać w pralce z dodatkiem łagodnego detergentu w temperaturze maksymalnie 40 stopni. Nie należy stosować zmiękczaczy!

Producent: Kosmetyczka wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby z niepełnosprawnością – Zakład Aktywności Zawodowej w Pile.
Menadżer produktu: Justyna Sałacińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PlecakotorbPlecakotorb

Detected language : Polish

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu