Plecakotorba koziołki

Kategoria
torby, plecaki
Materiał
poliester, kodura
Wymiary
48 cm x 45 cm

Potrzeba torby, którą w biegu będzie można zarzucić na plecy?

Nasza plecakotorba wyśmienicie się do tego nadaje - pojemna, z wytrzymałego i wodoodpornego poliestru świetnie się sprawdzi w miejskiej bieganinie.

Jej plusy to:

- podwójna kieszeń wewętrzna - większa bez zamknięcia i mniejsza zamykana na zamek,

- bawełniana podszewka w kolorze czarnym,

- szelki plecakowe z możliwością regulacji wysokości.

Materiał: wodoodporny poliester

Kolor: szaroniebieski

Wzór: Koziołki. Dlaczego koziołki?

Koziołek jest symbolem Poznania – dwa koziołki codziennie o 12 trykają się na ratuszowej wieży na pamiątkę legendy miejskiej. Zgodnie z podaniem kiedy po wielkim pożarze Poznania odbudowywano ratusz na zegarowej wieży pojawiły się dwa psotne zwierzak. Widok tak spodobał się włodarzom miasta, że postanowiono dwa drewniane koziołki na stałe dołączyć do zegarowego mechanizmu.

Wymiary: 48 cm x 45 cm

Producent: Plecakotorba wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby z niepełnosprawnością – Manufakturę Dobrych Usług Sp. z o.o. w Pile

Menadżer produktu: Katarzyna Maruda i Magdalena Cebeniak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instrukcja prania: Torbę można prać w pralce z dodatkiem łagodnego detergentu w temperaturze maksymalnie 40 stopni. Nie należy stosować zmiękczaczy!

 

 

 

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2024 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu