Magnes Koziołek

Kategoria
magnesy
Materiał
filc, taśma odblaskowa, magnes neodymowy
Wymiary
6 cm x 6 cm x 1 cm

Potrzeba niebanalnego magnesu do lodówkowej kolekcji pamiątek z wypraw?

Nasz magnes Koziołek świetnie się do takiej roli nadaje – w kształcie sympatycznego koziołka o kompaktowym rozmiarze, ręcznie wycinany i haftowany będzie przywoływał uśmiech i miłe wielkopolskie wspomnienia.

Jego plusy to:

- przyjemny filcowy materiał;

- odblaskowy haft.

Materiał: filc, taśma odblaskowa, w środku magnes neodymowy

Kolor: czarny i srebrny

Wzór: Koziołek. Dlaczego koziołek?

Koziołek jest symbolem Poznania – dwa koziołki codziennie o 12 trykają się na ratuszowej wieży na pamiątkę legendy miejskiej. Zgodnie z podaniem kiedy po wielkim pożarze Poznania odbudowywano ratusz na zegarowej wieży pojawiły się dwa psotne zwierzak. Widok tak spodobał się włodarzom miasta, że postanowiono dwa drewniane koziołki na stałe dołączyć do zegarowego mechanizmu.

Wymiary: 6 cm x 6 cm x 1 cm

Producent:

Magnes wyprodukowana w Wielkopolsce przez społeczną firmę zatrudniającą osoby ze spektrum autyzmu – Spółdzielnię Socjalną Furia

Menadżer produktu: Anna Janiak, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inicjatywa „Klunkry wielkopolskie. Społecznie odpowiedzialny design” rozwijana jest w ramach projektu pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim w latach 2019-2022” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Logotypy UE - Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga RP, Herb Województwa Wielkopolskiego, Flaga UE Europejski Fundusz Społeczny
Logotyp Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

© 2023 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu